Találatok száma: 9

1. Akrobatikus torna: két gödöllői egység jutott döntőbe a grazi Acro Cup viadalon
    2024-02-04 16:10:30
    A Budai, Lutz, Herbai hármas a 4., míg a Nanyista, Nyerges, Ábrahám trió az 5. helyen végzett a Grassalkovich SE színeiben
  2. Akrobatikus torna: dicsérhető a gödöllői vegyes páros helyállása az Európa-bajnokságon
    2023-10-17 10:19:24
    Október közepén Várnában rendezték meg a korcsoportos kontinensviadalt, amint Kőhler Csaba és Misnyovszki Mirtill képviselte városunkat
  3. Nemzetközi szinten is helytálltak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-12 12:00:06
    Június második hétvégéjén rangos lengyelországi viadalon indultak a Grassalkovich SE tehetségei
  4. Éremben bővelkedő országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-04 10:50:56
    Június 3-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  5. Minden színű éremből jutott a házigazda gödöllői akrobatikus tornászoknak
    2023-04-24 10:04:45
    Huszadik alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa verseny, aminek helyszíne a Damjanich iskola tornacsarnoka volt
  6. Nyolc érmet nyertek házigazdaként a gödöllői akrobatikus tornászok
    2021-05-23 11:01:13
    Immár 18. alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt a máriabesnyői általános iskola tornatermében
  7. Éremben gazdag országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2020-12-14 10:13:22
    December 13-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  8. Taroltak a BASE bajnokságán a Gödöllői Grassalkovich SE akrobatikus tornászai
    2020-10-20 10:01:16
    Hosszú hónapok után rendeztek versenyt a sportágban. Legközelebb a Damjanich iskolában találkoznak a legjobbak
  9. Kistarcsai sportnap, gödöllői akrobatikus torna és tehetségkutató bringaverseny a TÉRFÉL étlapján
    2018-04-21 09:26:55
    Három témában öt vendég osztotta meg gondolatait a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös sportmagazin-műsorában